Dino, Traktor, KrabVlak
Bezpečná kukuřičná stavebnice ze 100% přírodních produktů

Základní řady

Základními řadami kukuřičné stavebnice jsou Playmais ONE, Playmais BASIC a Playmais WORLD.

Řada Playmais ONE je nejmenší řada v našem sortimentu. Vhodná k vyzkoušení, pokud si nejste jisti, že právě s touto stavebnicí u Vašich dětí zabodujete :) Jedná se o šest tématických řad se 75-ti dílky stavebnice Playmais barevně vybraných tak, aby jste postavili přesně tu postavičku z obrázku.

playmais-kukuricna-stavebnice-one-dinoplaymais-kukuricna-stavebnice-one-fishplaymais-kukuricna-stavebnice-one-lionplaymais-kukuricna-stavebnice-one-cowone-princess-stavebnice-s-kukuriceplaymais-kukuricna-stavebnice-one-giraffePlaymais ONE ClaasPlaymais ONE DogPlaymais ONE Horse

Playmais BASIC je přesně ta řada pro Vás, kteří chcete povolit dětem uzdu jejich fantazie a poskytnout jim větší balení dílků Playmais všech barev. Vybírat můžete ze čtyř různých velikostí. Sady Playmais BASIC 500 a Playmais BASIC 1000 jsou navíc prodejné v plastovém kbelíku, do nějž stavebnici vždy a snadno uklidíte.

smallplaymais_basic_medium[1]5001000 basic

Playmais WORLD je větší tématická sada s 1000 dílky Playmais. Uvnitř balení najdete vše potřebné – návod, inspiraci, pomůcky i předlohy pro stavění.

Na výběr je ze šesti tématických balení stavebnice:

safariprincessseajunglepro parádufarma

logo-toypex-cz
Tel.: 608 80 89 46

nebo

775 77 30 31


E-mail: info@toypex.cz

 

Doporučujeme